Sjezdové lyže

- Výprodej lyží Blizzard

Výprodej lyží Blizzard - ty nejlepší modely z minulých sezón se slevami vyššími než 50 %, tzn. za méně než polovinu původní ceny. Lyže Blizzard patří mezi špičku v oblasti výroby a vývoje sjezdových lyží.

 

závodní sjezdové lyže sportovní sjezdové lyže

dámské sjezové lyže

freestyle lyže freeride lyže dětské sjezdové lyže

 

DOPRAVA RYCHLE A ZDARMA

Zboží bude předáno dopravci nejpozději následující den od objednání, náklady na dopravu za vás platíme my.

Výprodej lyží – závodní lyže Blizzard
Ve výprodeji můžete vybírat ze dvou kategorií závodních lyží Blizzard: závodní lyže World CUP/FIS jsou lyže určené pro závodníky Světového poháru, svými parametry odpovídají přísný pravidlům FIS. Druhou kategorií je výprodej lyží určených pro závodníky, bývalé závodníky a špičkové lyžaře, kteří preferují velmi vysokou rychlost a přesné vedení lyží.

Výprodej lyží – sportovní lyže Blizzard
Výprodej sportovních lyží Blizzard nabízí především modely určené pro ambiciózní jezdce, kteří preferují především upravené tratě. Výprodej lyží, které jsou vhodné pro všechny milovníky rychlého až závodního lyžování.

Výprodej lyží – rekreační lyže
Výprodej lyží Blizzard určených pro začátečníky až středně pokročilé lyžaře, kteří jezdí pouze rekreačně. Lyže jsou určeny pro nižší s střední rychlost jízdy na upravených sjezdovkách i na okolních lehce neupravených terénech.

Výprodej lyží – dětské lyže a dámské lyže
Speciální modely určené pro děti a ženy patří mezi nejoblíbenější lyže, které Blizzard ve výprodeji nabízí. Podrobné informace o těchto typech sjezdových lyží najdete na stránkách Dětské lyže výprodej a Dámské lyže výprodej.

Výprodej lyží – freeride, freemountain a další speciálky
V nabídce Blizzardu najdete nejen klasické carvingové lyže, ale i speciálky určené pro volný styl, jízdu mimo upravený terén nebo chůzi. Nabízíme vám výprodej fremountain a freeride lyží nebo výprodej skialpinistických lyží.

Výprodej lyží Blizzard - ty nejlepší modely z minulých sezón se slevami vyššími než 50 %, tzn. za méně než polovinu původní ceny. Lyže Blizzard patří mezi špičku v oblasti výroby a vývoje sjezdových lyží.

Jsme výhradním dovozcem značek

Autorizovaný eshop certifikát
Sphere
Poskytujeme výhody a slevy na kartu Sphere.

Poradíme Vám

Odborníci na prodejnách

Sledování mé objednávky

Číslo balíku:

Ověřeno zákazníky