Lyžařské oblečení

- Výprodej lyžařského oblečení

Nekvalitní lyžařské oblečení vám může nadobro zkazit požitek z lyžování. Pravdou je, že kvalitní lyžařské oblečení dobrých značek bývá dražší, ale investice do něj se rozhodně vyplatí.

Řešením problému cena vs. kvalita je výprodej lyžařského oblečení na Ski Bike Centrum.

Za zlomek ceny můžete mít lyžařské oblečení všech kvalitních značek, např. Blizzard, Burton, Nugget, Nordica, Phenix, Sessions a mnoho dalších. Slev až 80 % na značkové lyžařské oblečení můžete využít do vyprodání skladových zásob.

lyžařské bundy výprodej lyžařské kalhoty výprodej
čelenky výprodej výprodej lyžařského oblečení

 

Co musí splňovat lyžařské oblečení
Ať už se jedná o lyžařskou bundu, lyžařské kalhoty nebo termoprádlo, lyžařské oblečení musí být především pohodlné a dobře padnoucí. Neméně důležitý je i tepelný komfort, oblečení vás musí hřát a zároveň musí být prodyšné a odvádět pot – tomu napomáhají různě technologicky upravené větrací otvory, které najdete téměř u každého oblečení pro lyžování. Důležitou vlastností je i větru odolnost a voděodolnost.

Jsme výhradním dovozcem značek

Výhradní dovozce rakouské lyžařské značky Blizzard, která nabízí sortiment sjezdových lyží, lyžařských helem, brýlí, hůlek a lyžařského oblečení Výhradní dovozce italské značky Tecnica. Značka se zaměřuje především na lyžařské boty - lyžáky, zimní obuv, outdoorovou obuv a běžeckou obuv Mondraker, hi-tech výrobce horských kol Prémiová italská značka rh+ nabízí cyklistické oblečení a cyklistické doplňky jako jsou helmy, rukavice, návleky, či čepice Moonboot Ortopedické vložky a kompresní ponožky BootDoc pro zdraví a pohodlí vašich nohou Pokročilá technologie značky Hotronic pro rychlé vyhřívání a vysoušení bot a rukavic Red Bull Racing Eyewear nabízí dioptrické, sluneční i lyžařské brýle, jež využívají nejmodernější technologie, design, preciznost a sportovní vzhled Red Bull Racing Eyewear nabízí dioptrické, sluneční i lyžařské brýle, jež využívají nejmodernější technologie, design, preciznost a sportovní vzhled Red Bull Racing Eyewear nabízí dioptrické, sluneční i lyžařské brýle, jež využívají nejmodernější technologie, design, preciznost a sportovní vzhled Rakouská společnost Wintersteiger se specializuje na vývoj a výrobu servisních technologií pro lyže a snowboardy již od roku 1978
Autorizovaný eshop certifikát
Sphere
Poskytujeme výhody a slevy na kartu Sphere.

Poradíme Vám

Odborníci na prodejnách

Sledování mé objednávky

Číslo balíku:

Ověřeno zákazníky