Lyžařské boty

- Výprodej lyžařských bot Tecnica, Nordica

 

Lyžařské boty Tecnica a Nordica patří mezi špičku na trhu. Právě teď máte možnost je koupit za výprodejové ceny. Ve výprodeji nabízíme především modely z minulých sezón, veškeré zboží je skladem a ihned k dispozici. Pokud hodnota vaší objednávky přesáhne 1 000 Kč, nemusíte platit za dopravu.

závodní lyžařské boty

sportovní lyžařské boty

rekreační lyžařské boty

dámské lyžařské boty

freeride lyžařské boty

dětské lyžařské boty

 

Výprodej lyžařských bot – závodní lyžařské boty
Ve výprodeji můžete vybírat ze dvou kategorií závodních lyžařských bot Tecnica: závodní lyžařské boty World CUP/FIS jsou boty určené jen a pouze pro závodníky Světového poháru, proto všemi svými parametry odpovídají velmi přísným pravidlům FIS. Druhou kategorií je výprodej lyžařských bot určených pro bývalé závodníky, špičkové lyžaře i aktivní závodníky. Závodní lyžařské boty mají menší šířku v nártu, důraz je kladen na optimální závodní charakter bot.

Výprodej lyžařských bot – sportovní lyžařské boty
Výprodej sportovních lyžařských bot Tecnica nabízí především modely určené pro ambiciózní lyžaře, kteří preferují především upravené tratě – především sjezdovky. Výprodej lyžařských bot, které jsou vhodné pro ambiciózní lyžaře, ale i býval závodníky, kteří vzhledem k většímu pohodlí dávají sportovním botám přednost před závodními.

Výprodej lyžařských bot – rekreační lyžařské boty
Výprodej lyžařských bot Tecnica určených pro začátečníky až středně pokročilé lyžaře, kteří jezdí pouze rekreačně a ocení především pohodlí, které jim rekreační lyžařské boty nabízí. Tento typ je poměrně měkký (tvrdost 60), šířka bot v nártové části je 104 mm.

Výprodej lyžařských bot – dámské a dětské lyžařské boty
Speciální modely určené pro děti a ženy patří mezi nejoblíbenější lyžařské boty, které e-shop Skibikecentrum ve výprodeji nabízí. V obou kategoriích najdete kompletní kolekce lyžařských bot – od závodních až po rekreační a speciální modely.

Jsme výhradním dovozcem značek

Výhradní dovozce rakouské lyžařské značky Blizzard, která nabízí sortiment sjezdových lyží, lyžařských helem, brýlí, hůlek a lyžařského oblečení Výhradní dovozce italské značky Tecnica. Značka se zaměřuje především na lyžařské boty - lyžáky, zimní obuv, outdoorovou obuv a běžeckou obuv Mondraker, hi-tech výrobce horských kol Prémiová italská značka rh+ nabízí cyklistické oblečení a cyklistické doplňky jako jsou helmy, rukavice, návleky, či čepice Moonboot Ortopedické vložky a kompresní ponožky BootDoc pro zdraví a pohodlí vašich nohou Pokročilá technologie značky Hotronic pro rychlé vyhřívání a vysoušení bot a rukavic Red Bull Racing Eyewear nabízí dioptrické, sluneční i lyžařské brýle, jež využívají nejmodernější technologie, design, preciznost a sportovní vzhled Red Bull Racing Eyewear nabízí dioptrické, sluneční i lyžařské brýle, jež využívají nejmodernější technologie, design, preciznost a sportovní vzhled Red Bull Racing Eyewear nabízí dioptrické, sluneční i lyžařské brýle, jež využívají nejmodernější technologie, design, preciznost a sportovní vzhled Rakouská společnost Wintersteiger se specializuje na vývoj a výrobu servisních technologií pro lyže a snowboardy již od roku 1978
Autorizovaný eshop certifikát
Sphere
Poskytujeme výhody a slevy na kartu Sphere.

Poradíme Vám

Odborníci na prodejnách

Sledování mé objednávky

Číslo balíku:

Ověřeno zákazníky