Lyžařské boty

- Výprodej lyžařských bot Tecnica, Nordica

 

Lyžařské boty Tecnica a Nordica patří mezi špičku na trhu. Právě teď máte možnost je koupit za výprodejové ceny. Ve výprodeji nabízíme především modely z minulých sezón, veškeré zboží je skladem a ihned k dispozici. Pokud hodnota vaší objednávky přesáhne 1 000 Kč, nemusíte platit za dopravu.

závodní lyžařské boty

sportovní lyžařské boty

rekreační lyžařské boty

dámské lyžařské boty

freeride lyžařské boty

dětské lyžařské boty

 

Výprodej lyžařských bot – závodní lyžařské boty
Ve výprodeji můžete vybírat ze dvou kategorií závodních lyžařských bot Tecnica: závodní lyžařské boty World CUP/FIS jsou boty určené jen a pouze pro závodníky Světového poháru, proto všemi svými parametry odpovídají velmi přísným pravidlům FIS. Druhou kategorií je výprodej lyžařských bot určených pro bývalé závodníky, špičkové lyžaře i aktivní závodníky. Závodní lyžařské boty mají menší šířku v nártu, důraz je kladen na optimální závodní charakter bot.

Výprodej lyžařských bot – sportovní lyžařské boty
Výprodej sportovních lyžařských bot Tecnica nabízí především modely určené pro ambiciózní lyžaře, kteří preferují především upravené tratě – především sjezdovky. Výprodej lyžařských bot, které jsou vhodné pro ambiciózní lyžaře, ale i býval závodníky, kteří vzhledem k většímu pohodlí dávají sportovním botám přednost před závodními.

Výprodej lyžařských bot – rekreační lyžařské boty
Výprodej lyžařských bot Tecnica určených pro začátečníky až středně pokročilé lyžaře, kteří jezdí pouze rekreačně a ocení především pohodlí, které jim rekreační lyžařské boty nabízí. Tento typ je poměrně měkký (tvrdost 60), šířka bot v nártové části je 104 mm.

Výprodej lyžařských bot – dámské a dětské lyžařské boty
Speciální modely určené pro děti a ženy patří mezi nejoblíbenější lyžařské boty, které e-shop Skibikecentrum ve výprodeji nabízí. V obou kategoriích najdete kompletní kolekce lyžařských bot – od závodních až po rekreační a speciální modely.

Jsme výhradním dovozcem značek

Autorizovaný eshop certifikát
Sphere
Poskytujeme výhody a slevy na kartu Sphere.

Poradíme Vám

Odborníci na prodejnách

Sledování mé objednávky

Číslo balíku:

Ověřeno zákazníky