Dětské lyže

- Výprodej dětských lyží Blizzard

Dětské lyže Blizzard - výprodej

Pořiďte svému malému lyžaři špičkové sjezdové lyže za polovinu původní ceny. Blizzard má dětské lyže určené speciálně pro malé slečny i pro kluky, pro začátečníky i malé závodníky.

Objednané zboží předávme dopravci nejpozději do 24 hodin a hradíme za vás náklady na dopravné. 

Dětské lyže Blizzard - lyže s vlastním IQ
Stejně jako modely pro dospělé, využívají i dětské lyže Blizzard unikátní IQ systém vázání. U dětských lyží se uplatňuje systém IQ JUNIOR. Ten u dětských lyží zajišťuje dostatečný průhyb lyže i při nízkém zatížení, lyže je snadněji ovladatelná a malý lyžař se díky nižšímu výdeji energie rychle neunaví.

Princip IQ systému uchycení vázání: kolejnice vázání, která je součástí konstrukce samotné lyže, není nijak dodatečně vlepována nebo do lyže šroubována. Vázání se na lyže montuje bez použití středového šroubu, díky tomu je možné lyži vyrobit tenčí, tím lehčí a snadněji ovladatelnou.

Jsme výhradním dovozcem značek

Výhradní dovozce rakouské lyžařské značky Blizzard, která nabízí sortiment sjezdových lyží, lyžařských helem, brýlí, hůlek a lyžařského oblečení Výhradní dovozce italské značky Tecnica. Značka se zaměřuje především na lyžařské boty - lyžáky, zimní obuv, outdoorovou obuv a běžeckou obuv Mondraker, hi-tech výrobce horských kol Prémiová italská značka rh+ nabízí cyklistické oblečení a cyklistické doplňky jako jsou helmy, rukavice, návleky, či čepice Moonboot Ortopedické vložky a kompresní ponožky BootDoc pro zdraví a pohodlí vašich nohou Pokročilá technologie značky Hotronic pro rychlé vyhřívání a vysoušení bot a rukavic Red Bull Racing Eyewear nabízí dioptrické, sluneční i lyžařské brýle, jež využívají nejmodernější technologie, design, preciznost a sportovní vzhled Red Bull Racing Eyewear nabízí dioptrické, sluneční i lyžařské brýle, jež využívají nejmodernější technologie, design, preciznost a sportovní vzhled Red Bull Racing Eyewear nabízí dioptrické, sluneční i lyžařské brýle, jež využívají nejmodernější technologie, design, preciznost a sportovní vzhled Rakouská společnost Wintersteiger se specializuje na vývoj a výrobu servisních technologií pro lyže a snowboardy již od roku 1978
Autorizovaný eshop certifikát
Sphere
Poskytujeme výhody a slevy na kartu Sphere.

Poradíme Vám

Odborníci na prodejnách

Sledování mé objednávky

Číslo balíku:

Ověřeno zákazníky