Völkl

Pořiďte si kvalitní a prvotřídní sjezdové lyže značky Völkl. V e-shopu Skibikecentrum naleznete jak závodní lyže, tak i lyže pro sportovní účely. Nabídku doplňují dámské lyže a oblíbené sjezdové lyže pro děti.

Vyberte kategorii:

 

 

Tuto značku najdete
v kategoriích:

Sjezdové lyže

Lyžařské oblečení

Snowboardové oblečení

Další značky v těchto kategoriích:

Blizzard

Burton

F2

Rossignol

Salomon

Nordica

Phenix

Značka Völkl, to jsou především špičkové sjezdové lyže, snowboardy, lyžařské oblečení a doplňky.

Völkl patří mezi přední světové výrobce lyží, tradice výroby lyží sahá do roku 1923, kdy v Bavorském Straubingu vyrobil Franz Völkl první lyže, které nesly název Vöstra. V současné době Völkl díky spojení s výrobcem vázání Marker udává trend na poli funkčního spojení lyže-vázání.

Jsme výhradním dovozcem značek

Výhradní dovozce rakouské lyžařské značky Blizzard, která nabízí sortiment sjezdových lyží, lyžařských helem, brýlí, hůlek a lyžařského oblečení Výhradní dovozce italské značky Tecnica. Značka se zaměřuje především na lyžařské boty - lyžáky, zimní obuv, outdoorovou obuv a běžeckou obuv Mondraker, hi-tech výrobce horských kol Prémiová italská značka rh+ nabízí cyklistické oblečení a cyklistické doplňky jako jsou helmy, rukavice, návleky, či čepice Moonboot Ortopedické vložky a kompresní ponožky BootDoc pro zdraví a pohodlí vašich nohou Pokročilá technologie značky Hotronic pro rychlé vyhřívání a vysoušení bot a rukavic Red Bull Racing Eyewear nabízí dioptrické, sluneční i lyžařské brýle, jež využívají nejmodernější technologie, design, preciznost a sportovní vzhled Red Bull Racing Eyewear nabízí dioptrické, sluneční i lyžařské brýle, jež využívají nejmodernější technologie, design, preciznost a sportovní vzhled Red Bull Racing Eyewear nabízí dioptrické, sluneční i lyžařské brýle, jež využívají nejmodernější technologie, design, preciznost a sportovní vzhled Rakouská společnost Wintersteiger se specializuje na vývoj a výrobu servisních technologií pro lyže a snowboardy již od roku 1978
Autorizovaný eshop certifikát
Sphere
Poskytujeme výhody a slevy na kartu Sphere.

Poradíme Vám

Odborníci na prodejnách

Sledování mé objednávky

Číslo balíku:

Ověřeno zákazníky