Tecnica

Tecnica, to jsou především lyžařské boty. V e-shopu Skibikecentrum najdete jejich ucelenou kolekci – nabízíme sportovní i rekreační lyžařské boty, dámské lyžařské boty a samozřejmě i dětské lyžařské boty Tecnica. Nabídku doplňují lyžařské boty pro freeride. Kromě bot na lyže zde najdete i boty na běhání, multifunkční obuv, outdoorovou obuv nebo i zimní boty – sněhule. Jako doplněk si u nás můžete od značky Tecnica pořídit batohy, cestovní a sportovní tašky, tašky na lyžáky nebo se můžete obléct do pohodlného trička.

 

Vyberte kategorii:

 


Tuto značku najdete
v kategoriích:

Lyžařské boty

Tašky na lyžáky

Multifunkční obuv

Běžecká obuv

Trekkingová obuv

Outdoor obuv

Další značky v těchto kategoriích:

Nordica

Blizzard

Munari

Skupina Tecnica je největším výrobcem lyžařské obuvi na světě. Tecnica vyrábí lyžařské boty pro juniory, muže i ženy, nabízí mnoho modelových řad - od rekreačních po sportovní a závodní lyžařské boty.

Ski bike centrum nabízí i špičkovou sportovní obuv Tecnica - kvalitní běžecké, outdoor trekkingové i multifunkční obutí pro profesionální i rekreační sportovce.

Špičková italská značka Tecnica klade důraz na kvalitní zpracování každého páru bot, při výrobě používá špičkové technologie a nejmodernější funkce, které jsou na trhu k dispozici.


Jsme výhradním dovozcem značek

Autorizovaný eshop certifikát
Sphere
Poskytujeme výhody a slevy na kartu Sphere.

Poradíme Vám

Odborníci na prodejnách

Sledování mé objednávky

Číslo balíku:

Ověřeno zákazníky