Scott

V e-shopu Skibikecentrum najdete od značky Scott jak kola silniční, tak kola horská, trekkingová, dětská kola, nebo odrážedla pro nejmenší. Jako skvělý doplněk na kolo poslouží batohy nebo speciální cyklistické ponožky. Kromě jízdních kol a potřeb pro cyklisty najdete v sekci Scott i vybavení a doplňky na svah - lyžařské a snowboardové brýle, helmy, chrániče, čelenky a lyžařské rukavice.

 

Vyberte kategorii:

 


Tuto značku najdete
v kategoriích:

Cyklistické doplňky

Cyklistické helmy

Další značky v těchto kategoriích:

Pells

Značka Scott nabízí kompletní sortiment vybavení pro zimní sporty. Scott vyrábí lyže, snowboardy, lyžařské hole, helmy, brýle, rukavice, zimní oblečení, batohy a další doplňky.

Díky revolučnímu objevu prvních lyžařských hůlek z hliníku (Ed Scott – 1958)se značka Scott během krátké doby stala technologickým lídrem v oblasti výroby holí, lyžařských bot a lyžařských brýlí.

V dalších letech rozšířil Scott svoji nabídku i o motosport, cyklistiku, snowboardy a sportovní oblečení s použitím materiálů Gore-Tex a Windstopper.

Cyklistice se Scott věnuje poměrně intenzivně, cyklistická obuv Scott, cyklistické doplňky a samozřejmě jízdní kola Scott patří mezi cyklisty vyhledávané a oceňované vybavení.


Jsme výhradním dovozcem značek

Autorizovaný eshop certifikát
Sphere
Poskytujeme výhody a slevy na kartu Sphere.

Poradíme Vám

Odborníci na prodejnách

Sledování mé objednávky

Číslo balíku:

Ověřeno zákazníky