Scott

V e-shopu Skibikecentrum najdete od značky Scott jak kola silniční, tak kola horská, trekkingová, dětská kola, nebo odrážedla pro nejmenší. Jako skvělý doplněk na kolo poslouží batohy nebo speciální cyklistické ponožky. Kromě jízdních kol a potřeb pro cyklisty najdete v sekci Scott i vybavení a doplňky na svah - lyžařské a snowboardové brýle, helmy, chrániče, čelenky a lyžařské rukavice.

 

Vyberte kategorii:

 


Tuto značku najdete
v kategoriích:

Cyklistické doplňky

Cyklistické helmy

Další značky v těchto kategoriích:

Pells

Značka Scott nabízí kompletní sortiment vybavení pro zimní sporty. Scott vyrábí lyže, snowboardy, lyžařské hole, helmy, brýle, rukavice, zimní oblečení, batohy a další doplňky.

Díky revolučnímu objevu prvních lyžařských hůlek z hliníku (Ed Scott – 1958)se značka Scott během krátké doby stala technologickým lídrem v oblasti výroby holí, lyžařských bot a lyžařských brýlí.

V dalších letech rozšířil Scott svoji nabídku i o motosport, cyklistiku, snowboardy a sportovní oblečení s použitím materiálů Gore-Tex a Windstopper.

Cyklistice se Scott věnuje poměrně intenzivně, cyklistická obuv Scott, cyklistické doplňky a samozřejmě jízdní kola Scott patří mezi cyklisty vyhledávané a oceňované vybavení.


Jsme výhradním dovozcem značek

Výhradní dovozce rakouské lyžařské značky Blizzard, která nabízí sortiment sjezdových lyží, lyžařských helem, brýlí, hůlek a lyžařského oblečení Výhradní dovozce italské značky Tecnica. Značka se zaměřuje především na lyžařské boty - lyžáky, zimní obuv, outdoorovou obuv a běžeckou obuv Mondraker, hi-tech výrobce horských kol Prémiová italská značka rh+ nabízí cyklistické oblečení a cyklistické doplňky jako jsou helmy, rukavice, návleky, či čepice Moonboot Ortopedické vložky a kompresní ponožky BootDoc pro zdraví a pohodlí vašich nohou Pokročilá technologie značky Hotronic pro rychlé vyhřívání a vysoušení bot a rukavic Red Bull Racing Eyewear nabízí dioptrické, sluneční i lyžařské brýle, jež využívají nejmodernější technologie, design, preciznost a sportovní vzhled Red Bull Racing Eyewear nabízí dioptrické, sluneční i lyžařské brýle, jež využívají nejmodernější technologie, design, preciznost a sportovní vzhled Red Bull Racing Eyewear nabízí dioptrické, sluneční i lyžařské brýle, jež využívají nejmodernější technologie, design, preciznost a sportovní vzhled Rakouská společnost Wintersteiger se specializuje na vývoj a výrobu servisních technologií pro lyže a snowboardy již od roku 1978
Autorizovaný eshop certifikát
Sphere
Poskytujeme výhody a slevy na kartu Sphere.

Poradíme Vám

Odborníci na prodejnách

Sledování mé objednávky

Číslo balíku:

Ověřeno zákazníky