Rossignol

Chystáte se na běžkařskou sezónu? V této sekci naleznete široký sortiment zboží značky Rossignol, který je zaměřen převážně na běžkaře. Běžky pro závodní účely, sportovní účely i pro běžnou rekreaci. Vybírejte i boty, běžkařské hůlky, batohy, čepice nebo čelenky Rossignol, ve kterých se budete cítit pohodlně.

Vyberte kategorii:

 

 


Tuto značku najdete
v kategoriích:

Běžecké lyže

Sportovní oblečení

Některé další značky
v těchto kategoriích:

Salomon

Animal

Blizzard

Burton

Globe

Nugget

Oakley

Protest

Realm

Rossignol je jedním ze světově proslulých výrobců lyží a lyžařského vybavení, v roce oslavil 100 let od svého založení. Společnost Rossignol byla jedním z prvních výrobců lyží ve Franci, díky používaným technologiím se brzy stala jednou z nejoblíbenějších značek.

Rossignol produkuje sjezdové lyže, běžecké lyže, lyžařské boty, lyžařské vázání, snowboardy, lyžařské hole, chrániče, helmy, sportovní oblečení, rukavice a příslušenství.


Jsme výhradním dovozcem značek

Výhradní dovozce rakouské lyžařské značky Blizzard, která nabízí sortiment sjezdových lyží, lyžařských helem, brýlí, hůlek a lyžařského oblečení Výhradní dovozce italské značky Tecnica. Značka se zaměřuje především na lyžařské boty - lyžáky, zimní obuv, outdoorovou obuv a běžeckou obuv Mondraker, hi-tech výrobce horských kol Prémiová italská značka rh+ nabízí cyklistické oblečení a cyklistické doplňky jako jsou helmy, rukavice, návleky, či čepice Moonboot Ortopedické vložky a kompresní ponožky BootDoc pro zdraví a pohodlí vašich nohou Pokročilá technologie značky Hotronic pro rychlé vyhřívání a vysoušení bot a rukavic Red Bull Racing Eyewear nabízí dioptrické, sluneční i lyžařské brýle, jež využívají nejmodernější technologie, design, preciznost a sportovní vzhled Red Bull Racing Eyewear nabízí dioptrické, sluneční i lyžařské brýle, jež využívají nejmodernější technologie, design, preciznost a sportovní vzhled Red Bull Racing Eyewear nabízí dioptrické, sluneční i lyžařské brýle, jež využívají nejmodernější technologie, design, preciznost a sportovní vzhled Rakouská společnost Wintersteiger se specializuje na vývoj a výrobu servisních technologií pro lyže a snowboardy již od roku 1978
Autorizovaný eshop certifikát
Sphere
Poskytujeme výhody a slevy na kartu Sphere.

Poradíme Vám

Odborníci na prodejnách

Sledování mé objednávky

Číslo balíku:

Ověřeno zákazníky