Phenix

 

Vyberte kategorii:

 


 

Tuto značku najdete
v kategoriích:

Snowboardové oblečení

Lyžařské oblečení

Některé další značky
v těchto kategoriích:

2117

686

Blizzard

Burton

Nugget

Nordblanc

Nordica

Phenix je značkou technického lyžařského oblečení s dlouhou tradicí a výbornou pověstí. Nabízí špičkové produkty, které jsou oblíbené jak u rekreačních lyžařů, tak i u profesionálů.

Firma byla založena v roce 1952, od počátku byla počátku lídrem v inovacích a i v současné době se snaží vyvíjet nové technologie a materiály a držet krok s módními trendy.

Od roku 1952 se japonský Phenix podílí na výzkumném programu americké NASA. Z této spolupráce vznikla řada špičkových textilních technologií, prověřených v nejtvrdších podmínkách severu. Materiál se vyznačuje velmi nízkou hmotností, výbornou prodyšností a nepromokavostí. Oblečení je testováno profesionálními lyžaři.

Jsme výhradním dovozcem značek

Výhradní dovozce rakouské lyžařské značky Blizzard, která nabízí sortiment sjezdových lyží, lyžařských helem, brýlí, hůlek a lyžařského oblečení Výhradní dovozce italské značky Tecnica. Značka se zaměřuje především na lyžařské boty - lyžáky, zimní obuv, outdoorovou obuv a běžeckou obuv Mondraker, hi-tech výrobce horských kol Prémiová italská značka rh+ nabízí cyklistické oblečení a cyklistické doplňky jako jsou helmy, rukavice, návleky, či čepice Moonboot Ortopedické vložky a kompresní ponožky BootDoc pro zdraví a pohodlí vašich nohou Pokročilá technologie značky Hotronic pro rychlé vyhřívání a vysoušení bot a rukavic Red Bull Racing Eyewear nabízí dioptrické, sluneční i lyžařské brýle, jež využívají nejmodernější technologie, design, preciznost a sportovní vzhled Red Bull Racing Eyewear nabízí dioptrické, sluneční i lyžařské brýle, jež využívají nejmodernější technologie, design, preciznost a sportovní vzhled Red Bull Racing Eyewear nabízí dioptrické, sluneční i lyžařské brýle, jež využívají nejmodernější technologie, design, preciznost a sportovní vzhled Rakouská společnost Wintersteiger se specializuje na vývoj a výrobu servisních technologií pro lyže a snowboardy již od roku 1978
Autorizovaný eshop certifikát
Sphere
Poskytujeme výhody a slevy na kartu Sphere.

Poradíme Vám

Odborníci na prodejnách

Sledování mé objednávky

Číslo balíku:

Ověřeno zákazníky