Výměna/vrácení zboží

Zboží na výměnu nebo reklamaci neposílejte na dobírku!
Peníze za vrácené zboží nevracíme na prodejně, ale posíláme na Vámi písemně sdělený účet!

 

Výměna zboží - náklady na dopravu
Při výměně zboží za jiné (např. z důvodu nesprávně zvolené velikosti, barvy atd.) hradí náklady na přepravu kupující, a to i v případě, že se na předmětné zboží vztahovala služba Doprava ZDARMA, kterou obchodní galerie skibikecentrum.cz poskytuje u objednávek nad 1000,- Kč v rámci ČR a nad 3000,- Kč při přepravě na Slovensko.

 

Stornování objednávky nebo odstoupení od smlouvy
Zákazník má právo od smlouvy odstoupit v každém případě, kdy dodavatel (skibikecentrum.cz/eshop ) nesplní svoje závazky vzniklé potvrzením závazné objednávky. Kupující má právo podle odstavce 6 novely občanského zákoníku č.367/2000 odstoupit od smlouvy do 14 dnů od převzetí zboží. Pokud se tak rozhodne, musí nepoškozené zboží, bez známek užívání nebo opotřebování, v původním obalu poslat zpět v uvedené lhůtě (určující je datum odeslání). Po obdržení vráceného zboží prodávající zákazníkovi vrátí zpět odpovídající částku předem dohodnutým způsobem do 14 dnů od data doručení. Vrácená částka se bude rovnat rozdílu kupní ceny a nákladů, které prodejce vynaložil v souvislosti s dodáním zboží zákazníkovi (přepravné+balné+dobírkovné apod., přehled nákladů viz níže).

Obsahuje-li objednávka více jak jednu položku a předmětem odstoupení od smlouvy se stává pouze část dodaného zboží (nikoli objednávka jako celek), je postup při hrazení nákladů spojených s dodáním tohoto zboží prodávajícímu následující:

V případě, že hodnota zboží, které není předmětem odstoupení od smlouvy (zákazník si ho ponechává) převyšuje 1 000,- Kč, náklady na dodání hradí prodávající. V případě, že hodnota zboží, které není předmětem odstoupení od smlouvy nepřevyšuje 1 000,- Kč, náklady na dodání hradí kupující.

Tyto náklady činí:
u zásilek v rámci ČR: dopravné 100,- Kč + dobírka 30,-Kč (při platbě dobírkou)
u zásilek ze Slovenska: dopravné 300,- Kč

Zboží, které chcete vrátit zasílejte vždy pouze na adresu prodejny ze které Vám bylo zboží odesláno. Pokud se jedná o zboží z kamenné prodejny Snow- How s.r.o. Na Březince 8 nebo z centrálního skladu Humpolec - Brunka, tak zasílejte zboží na adresu níže.

 

SKI BIKE CENTRUM PRAHA

Na Březince 912/8
150 00 Praha 5
Jsme výhradním dovozcem značek

Autorizovaný eshop certifikát
Sphere
Poskytujeme výhody a slevy na kartu Sphere.

Poradíme Vám

Odborníci na prodejnách

Sledování mé objednávky

Číslo balíku:

Ověřeno zákazníky