Inline brusle

Vyberte si

Speed inline brusle

Fitness inline brusle

Rekreační inline brusle

Dětské inline brusle

Inline ponožky

Vyberte správnou velikost in-line bruslí

Při nákupu in-line bruslí byste měli zvolit velikost minimálně o 0,5 čísla větší, než je běžná velikost vaší obuvi, ve většině případů je optimální vybrat brusli o celé číslo větší.

Vaše nohy totiž během bruslení oteče a zvětší nejen svůj objem, ale i velikost. Pokud byste bruslili v modelu, který by odpovídal velikosti obuvi, kterou nosíte, cítili byste se jako v o číslo menších botách.

In-line brusle by při zkoušení neměla po dotažení tlačit – platí zejména pro oblast nártu, palce a lýtka.

Důležitá pro komfort jízdy je i tloušťka ponožky. Doporučujeme použít speciální inline ponožky, silnější typy ponožek (například hokejové) jsou pro inline nevhodné.

Velikost dětských inline bruslí

Vybíráte-li dětské kolečkové brusle, volte vždy velikost o jedno číslo větší, než je velikost běžné obuvi vašeho dítěte. Téměř všechny modely dětských inline bruslí lze velikostně nastavit o 3 až 4 čísla.
Jsme výhradním dovozcem značek

Výhradní dovozce rakouské lyžařské značky Blizzard, která nabízí sortiment sjezdových lyží, lyžařských helem, brýlí, hůlek a lyžařského oblečení Výhradní dovozce italské značky Tecnica. Značka se zaměřuje především na lyžařské boty - lyžáky, zimní obuv, outdoorovou obuv a běžeckou obuv Mondraker, hi-tech výrobce horských kol Prémiová italská značka rh+ nabízí cyklistické oblečení a cyklistické doplňky jako jsou helmy, rukavice, návleky, či čepice Moonboot Ortopedické vložky a kompresní ponožky BootDoc pro zdraví a pohodlí vašich nohou Pokročilá technologie značky Hotronic pro rychlé vyhřívání a vysoušení bot a rukavic Red Bull Racing Eyewear nabízí dioptrické, sluneční i lyžařské brýle, jež využívají nejmodernější technologie, design, preciznost a sportovní vzhled Red Bull Racing Eyewear nabízí dioptrické, sluneční i lyžařské brýle, jež využívají nejmodernější technologie, design, preciznost a sportovní vzhled Red Bull Racing Eyewear nabízí dioptrické, sluneční i lyžařské brýle, jež využívají nejmodernější technologie, design, preciznost a sportovní vzhled Rakouská společnost Wintersteiger se specializuje na vývoj a výrobu servisních technologií pro lyže a snowboardy již od roku 1978
Autorizovaný eshop certifikát
Sphere
Poskytujeme výhody a slevy na kartu Sphere.

Poradíme Vám

Odborníci na prodejnách

Sledování mé objednávky

Číslo balíku:

Ověřeno zákazníky