Northwave

 

Vyberte kategorii:

  

Tuto značku najdete
v kategoriích:

Cyklistická obuv

Cyklistické oblečení

Cyklistické rukavice

Snowboardové boty

Další značky v těchto kategoriích:

Burton

Scott

Sensor

Northwave je výrobce snowboardového a cyklistického vybavení. Northwave byl založen Giannim Pivou v Montebelluně Itálii.

Na konci 90. let začal Piva vyrábět snowboardové boty na zakázku pro ostatní snowboardové společnosti. Po rozsáhlé inovaci výrobních prostor začal s vývojem své vlastní značky obuvi.

V polovině 90. let Northwave koupil Drake - společnost vyrábějící vázání. Vázání Drake bylo velice dobře navrženo a kvalitně vyráběno, ale mělo špatnou distribuci. V roce 1998 byla koupena společnost se snowboardovými doplňky Bakoda Design. Od konce minulého tisíciletí vyrábí Northwave i speciální cyklistickou obuv a další vybavení pro cyklisty.

 

Jsme výhradním dovozcem značek

Výhradní dovozce rakouské lyžařské značky Blizzard, která nabízí sortiment sjezdových lyží, lyžařských helem, brýlí, hůlek a lyžařského oblečení Výhradní dovozce italské značky Tecnica. Značka se zaměřuje především na lyžařské boty - lyžáky, zimní obuv, outdoorovou obuv a běžeckou obuv Mondraker, hi-tech výrobce horských kol Prémiová italská značka rh+ nabízí cyklistické oblečení a cyklistické doplňky jako jsou helmy, rukavice, návleky, či čepice Moonboot Ortopedické vložky a kompresní ponožky BootDoc pro zdraví a pohodlí vašich nohou Pokročilá technologie značky Hotronic pro rychlé vyhřívání a vysoušení bot a rukavic Red Bull Racing Eyewear nabízí dioptrické, sluneční i lyžařské brýle, jež využívají nejmodernější technologie, design, preciznost a sportovní vzhled Red Bull Racing Eyewear nabízí dioptrické, sluneční i lyžařské brýle, jež využívají nejmodernější technologie, design, preciznost a sportovní vzhled Red Bull Racing Eyewear nabízí dioptrické, sluneční i lyžařské brýle, jež využívají nejmodernější technologie, design, preciznost a sportovní vzhled Rakouská společnost Wintersteiger se specializuje na vývoj a výrobu servisních technologií pro lyže a snowboardy již od roku 1978
Autorizovaný eshop certifikát
Sphere
Poskytujeme výhody a slevy na kartu Sphere.

Poradíme Vám

Odborníci na prodejnách

Sledování mé objednávky

Číslo balíku:

Ověřeno zákazníky