Nordica

V e-shopu Skibikecentrum.cz najdete od značky Nordica především lyžařské boty. Vybere si zde jak profesionální lyžař, který dá přednost sportovním lyžařským botám, tak i ten, kdo lyžuje rekreačně. Nabízíme i speciální dámské lyžařské boty. Kromě bot si zde můžete vybrat i kvalitní lyžařské oblečení jako jsou lyžařské bundy, či lyžařské kalhoty.

 

Vyberte kategorii:

 


Tuto značku najdete
v kategoriích:

Outdoor oblečení

Lyžařské boty

Lyžařské oblečení

Další značky v těchto kategoriích:

2117

686

Briko

Blizzard

Burton

Descente

Eisbär

F2

Munari

Nordblanc

Nugget

Phenix

Scott

Sensor

Tecnica

Vist

Völkl

Firma Nordica byla založena v roce 1939 v Itálii. Nordica se nejprve specializovala na koženou vycházkovou obuv a teprve v poválečných letech se stala předmětem jejího zájmu lyžařská obuv pro běžecké i sjezdové lyžování.

Od roku 1998 vyrábí Nordica i sjezdové lyže, které patří mezi absolutní špičku v tomto odvětví, v portfoliu Nordica najdete i vysoce kvalitní závodní sjezdové lyže.

Kromě lyžařských bot a sjezdových lyží nabízí i kvalitní lyžařské hůlky, helmy a chrániče.


Jsme výhradním dovozcem značek

Výhradní dovozce rakouské lyžařské značky Blizzard, která nabízí sortiment sjezdových lyží, lyžařských helem, brýlí, hůlek a lyžařského oblečení Výhradní dovozce italské značky Tecnica. Značka se zaměřuje především na lyžařské boty - lyžáky, zimní obuv, outdoorovou obuv a běžeckou obuv Mondraker, hi-tech výrobce horských kol Prémiová italská značka rh+ nabízí cyklistické oblečení a cyklistické doplňky jako jsou helmy, rukavice, návleky, či čepice Moonboot Ortopedické vložky a kompresní ponožky BootDoc pro zdraví a pohodlí vašich nohou Pokročilá technologie značky Hotronic pro rychlé vyhřívání a vysoušení bot a rukavic Red Bull Racing Eyewear nabízí dioptrické, sluneční i lyžařské brýle, jež využívají nejmodernější technologie, design, preciznost a sportovní vzhled Red Bull Racing Eyewear nabízí dioptrické, sluneční i lyžařské brýle, jež využívají nejmodernější technologie, design, preciznost a sportovní vzhled Red Bull Racing Eyewear nabízí dioptrické, sluneční i lyžařské brýle, jež využívají nejmodernější technologie, design, preciznost a sportovní vzhled Rakouská společnost Wintersteiger se specializuje na vývoj a výrobu servisních technologií pro lyže a snowboardy již od roku 1978
Autorizovaný eshop certifikát
Sphere
Poskytujeme výhody a slevy na kartu Sphere.

Poradíme Vám

Odborníci na prodejnách

Sledování mé objednávky

Číslo balíku:

Ověřeno zákazníky