Kross

- jízdní kola

 

Vyberte kategorii:

 
 

Společnost Kross je v Česku už poměrně dobře známým výrobcem jízdních kol. Produkuje zejména horská a treková kola ve variantách určených speciálně pro muže, ženy i nejmenší cyklisty – děti. V nabídce najdete jako kola určená pro závodníky, tak i modely pro rekreační využití. Oblíbená jsou i city a silniční kola Kross.

Kross vznikl na sklonku minulého století, konkrétně v roce 1990 v Polsku ve městě Przasnysz, během několika let expandoval i do dalších zemí a v současné době je jedním z největších výrobců kol v Evropě. V Polsku je Kross naprosto jasnou jedničkou na trhu, na kolech této značky jezdí mnoho závodních cyklistů.

Proč koupit kolo KROSS?

 

  • kompletní nabídka sortimentu kol od horských až po dětská kola
  • dlouhodobé zkušenosti (od r. 1990) s výrobou zakázkových kol různých značek a kategorií
  • špičková evropská kvalita (ISO 9001) za dostupné ceny
  • 4 vlastní výrobní linky
  • všechna kola projdou lakovnou typu OMEGA – nejmodernější ve střední a východní Evropě
  • vlastní vývojový team – technologické inovace každý rok

 


 


Jsme výhradním dovozcem značek

Výhradní dovozce rakouské lyžařské značky Blizzard, která nabízí sortiment sjezdových lyží, lyžařských helem, brýlí, hůlek a lyžařského oblečení Výhradní dovozce italské značky Tecnica. Značka se zaměřuje především na lyžařské boty - lyžáky, zimní obuv, outdoorovou obuv a běžeckou obuv Mondraker, hi-tech výrobce horských kol Prémiová italská značka rh+ nabízí cyklistické oblečení a cyklistické doplňky jako jsou helmy, rukavice, návleky, či čepice Moonboot Ortopedické vložky a kompresní ponožky BootDoc pro zdraví a pohodlí vašich nohou Pokročilá technologie značky Hotronic pro rychlé vyhřívání a vysoušení bot a rukavic Red Bull Racing Eyewear nabízí dioptrické, sluneční i lyžařské brýle, jež využívají nejmodernější technologie, design, preciznost a sportovní vzhled Red Bull Racing Eyewear nabízí dioptrické, sluneční i lyžařské brýle, jež využívají nejmodernější technologie, design, preciznost a sportovní vzhled Red Bull Racing Eyewear nabízí dioptrické, sluneční i lyžařské brýle, jež využívají nejmodernější technologie, design, preciznost a sportovní vzhled Rakouská společnost Wintersteiger se specializuje na vývoj a výrobu servisních technologií pro lyže a snowboardy již od roku 1978
Autorizovaný eshop certifikát
Sphere
Poskytujeme výhody a slevy na kartu Sphere.

Poradíme Vám

Odborníci na prodejnách

Sledování mé objednávky

Číslo balíku:

Ověřeno zákazníky