GIRO

V této kategorii naleznete veškeré zboží značky Giro, které e-shop Skibikecentrum.cz nabízí. Můžete si vybrat ze špičkových lyžařských a snowboardových helem, které patří mezi nejbezpečnější na trhu. V nabídce máme i lyžařské a snowboardové brýle, které chrání váš zrak jak před fyzickým poškozením, tak před UV zářením.

 

Vyberte kategorii:

 

Giro helmy

Tuto značku najdete
v kategoriích:
Lyžařské helmy
Další značky v těchto kategoriích:

Blizzard

Scott

Giro je světovou jedničkou v produkci kvalitních ochranných pomůcek pro všechny druhy sportů. Mezi nejznámější výrobky Giro patří helmy na zimní sporty – především lyžařské helmy a helmy na snowboard, cyklistické ochranné pomůcky, ale i brýle a sportovní rukavice.

Jsme výhradním dovozcem značek

Výhradní dovozce rakouské lyžařské značky Blizzard, která nabízí sortiment sjezdových lyží, lyžařských helem, brýlí, hůlek a lyžařského oblečení Výhradní dovozce italské značky Tecnica. Značka se zaměřuje především na lyžařské boty - lyžáky, zimní obuv, outdoorovou obuv a běžeckou obuv Mondraker, hi-tech výrobce horských kol Prémiová italská značka rh+ nabízí cyklistické oblečení a cyklistické doplňky jako jsou helmy, rukavice, návleky, či čepice Moonboot Ortopedické vložky a kompresní ponožky BootDoc pro zdraví a pohodlí vašich nohou Pokročilá technologie značky Hotronic pro rychlé vyhřívání a vysoušení bot a rukavic Red Bull Racing Eyewear nabízí dioptrické, sluneční i lyžařské brýle, jež využívají nejmodernější technologie, design, preciznost a sportovní vzhled Red Bull Racing Eyewear nabízí dioptrické, sluneční i lyžařské brýle, jež využívají nejmodernější technologie, design, preciznost a sportovní vzhled Red Bull Racing Eyewear nabízí dioptrické, sluneční i lyžařské brýle, jež využívají nejmodernější technologie, design, preciznost a sportovní vzhled Rakouská společnost Wintersteiger se specializuje na vývoj a výrobu servisních technologií pro lyže a snowboardy již od roku 1978
Autorizovaný eshop certifikát
Sphere
Poskytujeme výhody a slevy na kartu Sphere.

Poradíme Vám

Odborníci na prodejnách

Sledování mé objednávky

Číslo balíku:

Ověřeno zákazníky