Eisbär

V této kategorii naleznete veškeré zboží značky Eisbär. Jde o značku, která nabízí prvotřídní porkývky hlavy, jako jsou lyžařské čepice, běžecké čepice, snowboardové čepice, čelenky na lyžování i na běžky. A pokud se chcete na svahu lišit od ostatních lyžařů a snowboardistů, pořiďte si na helmu například rohy, se kterými vás nikdo nepřehlédne.

Vyberte kategorii:


Čepice Eisbär jsou ikonou lyžařského sportu. Dnešní firma Eisbär – česky „lední medvěd“ – vznikla z malé rodinné firmy v rakouském městečku Feldkirchen/Donau. Manželé Wöss zde vyráběli pletené zboží, které pak ve svém obchodě prodávali. Díky obchodnímu cestujícímu z Lince, který si u nich objednal 200 kusů pletených vest se jejich výroba rozjela ve větším měřítku a dnes je Eisbär nejznámější značkou pletených zimních a lyžařských čepic.

Čepice Eisbär jsou tolik populární nejen pro svou vysokou kvalitu, ale i pro svůj netradiční, často bláznivý vzhled. Rohaté, vlasaté, čepice s ušima nebo lyžařské klobouky, v poslední době jsou velmi populární dámské modely s krystaly Swarovski - tak všichni známe Eisbär.

Tuto značku najdete
v kategoriích:

Čepice

Čelenky

Ponožky

Další značky v těchto kategoriích:

Blizzard

Jsme výhradním dovozcem značek

Výhradní dovozce rakouské lyžařské značky Blizzard, která nabízí sortiment sjezdových lyží, lyžařských helem, brýlí, hůlek a lyžařského oblečení Výhradní dovozce italské značky Tecnica. Značka se zaměřuje především na lyžařské boty - lyžáky, zimní obuv, outdoorovou obuv a běžeckou obuv Mondraker, hi-tech výrobce horských kol Prémiová italská značka rh+ nabízí cyklistické oblečení a cyklistické doplňky jako jsou helmy, rukavice, návleky, či čepice Moonboot Ortopedické vložky a kompresní ponožky BootDoc pro zdraví a pohodlí vašich nohou Pokročilá technologie značky Hotronic pro rychlé vyhřívání a vysoušení bot a rukavic Red Bull Racing Eyewear nabízí dioptrické, sluneční i lyžařské brýle, jež využívají nejmodernější technologie, design, preciznost a sportovní vzhled Red Bull Racing Eyewear nabízí dioptrické, sluneční i lyžařské brýle, jež využívají nejmodernější technologie, design, preciznost a sportovní vzhled Red Bull Racing Eyewear nabízí dioptrické, sluneční i lyžařské brýle, jež využívají nejmodernější technologie, design, preciznost a sportovní vzhled Rakouská společnost Wintersteiger se specializuje na vývoj a výrobu servisních technologií pro lyže a snowboardy již od roku 1978
Autorizovaný eshop certifikát
Sphere
Poskytujeme výhody a slevy na kartu Sphere.

Poradíme Vám

Odborníci na prodejnách

Sledování mé objednávky

Číslo balíku:

Ověřeno zákazníky