Briko

 

Vyberte kategorii:

 
 

Tuto značku najdete
v kategoriích:

Outdoorové oblečení

Funkční prádlo

Cyklistické oblečení

Běžecké oblečení

Některé další značky v těchto kategoriích:

Scott

Sensor

Northwave

Blizzard

Envy

Nordica

Italská značka Briko, která se od 80. let 20. století zabývá výrobou oblečení a vybavení pro lyžaře, přenesla v posledních několika letech své zkušenosti i do cyklistiky. Cyklistické dresy Briko se vyznačují propracovanými technologiemi a příjemnými materiály.

Briko vyrábí cyklistické a lyžařské oblečení pro profesionální i rekreační sportovce, Ski bike cetrum nabízí funkční prádlo Briko a oblečení pro cyklisty, včetně špičkových cyklistických dresů.

 

Jsme výhradním dovozcem značek

Výhradní dovozce rakouské lyžařské značky Blizzard, která nabízí sortiment sjezdových lyží, lyžařských helem, brýlí, hůlek a lyžařského oblečení Výhradní dovozce italské značky Tecnica. Značka se zaměřuje především na lyžařské boty - lyžáky, zimní obuv, outdoorovou obuv a běžeckou obuv Mondraker, hi-tech výrobce horských kol Prémiová italská značka rh+ nabízí cyklistické oblečení a cyklistické doplňky jako jsou helmy, rukavice, návleky, či čepice Moonboot Ortopedické vložky a kompresní ponožky BootDoc pro zdraví a pohodlí vašich nohou Pokročilá technologie značky Hotronic pro rychlé vyhřívání a vysoušení bot a rukavic Red Bull Racing Eyewear nabízí dioptrické, sluneční i lyžařské brýle, jež využívají nejmodernější technologie, design, preciznost a sportovní vzhled Red Bull Racing Eyewear nabízí dioptrické, sluneční i lyžařské brýle, jež využívají nejmodernější technologie, design, preciznost a sportovní vzhled Red Bull Racing Eyewear nabízí dioptrické, sluneční i lyžařské brýle, jež využívají nejmodernější technologie, design, preciznost a sportovní vzhled Rakouská společnost Wintersteiger se specializuje na vývoj a výrobu servisních technologií pro lyže a snowboardy již od roku 1978
Autorizovaný eshop certifikát
Sphere
Poskytujeme výhody a slevy na kartu Sphere.

Poradíme Vám

Odborníci na prodejnách

Sledování mé objednávky

Číslo balíku:

Ověřeno zákazníky