Značka Blizzard

- lyže, lyžařské oblečení a lyžařské doplňky

V e-shopu Skibikecentrum.cz najdete mnoho sortimentu značky Blizzard. Najdete zde jak závodní a sportovní lyže, tak i rekreační lyže, dámské lyže, lyže na freeride a samozřejmě i oblíbené dětské lyže. Kromě lyží nabízíme i kompletní lyžařské vybavení - lyžařské vázání, snowboardové i lyžařské brýle, helmy, hůlky, vaky na lyže, řemínky nebo lyžařské batohy. Na svah je samozřejmě důležité se i dobře obléci. V naší nabídce najdete tedy i lyžařské bundy, lyžařské kalhoty, trička, ponožky, lyžařské rukavice a funkční oblečení.

 

Vyberte kategorii:

lyžařské helmy Blizzard
lyžařské hůlky Blizzard

 

Blizzard je velmi známá kvalitní značka vyrábějící sjezdové lyže, snowboardy, lyžařské hole, lyžařské brýle, oblečení pro sport a příslušenství. Lyže i ostatní produkty značky Blizzard se vyznačují použitím moderních technologií a vzhledem k nabízené kvalitě i příjemnou cenou. Sjezdové lyže Blizzard patří k nejoblíbenějším sjezdovkám v České republice.

 

 


Jsme výhradním dovozcem značek

Výhradní dovozce rakouské lyžařské značky Blizzard, která nabízí sortiment sjezdových lyží, lyžařských helem, brýlí, hůlek a lyžařského oblečení Výhradní dovozce italské značky Tecnica. Značka se zaměřuje především na lyžařské boty - lyžáky, zimní obuv, outdoorovou obuv a běžeckou obuv Mondraker, hi-tech výrobce horských kol Prémiová italská značka rh+ nabízí cyklistické oblečení a cyklistické doplňky jako jsou helmy, rukavice, návleky, či čepice Moonboot Ortopedické vložky a kompresní ponožky BootDoc pro zdraví a pohodlí vašich nohou Pokročilá technologie značky Hotronic pro rychlé vyhřívání a vysoušení bot a rukavic Red Bull Racing Eyewear nabízí dioptrické, sluneční i lyžařské brýle, jež využívají nejmodernější technologie, design, preciznost a sportovní vzhled Red Bull Racing Eyewear nabízí dioptrické, sluneční i lyžařské brýle, jež využívají nejmodernější technologie, design, preciznost a sportovní vzhled Red Bull Racing Eyewear nabízí dioptrické, sluneční i lyžařské brýle, jež využívají nejmodernější technologie, design, preciznost a sportovní vzhled Rakouská společnost Wintersteiger se specializuje na vývoj a výrobu servisních technologií pro lyže a snowboardy již od roku 1978
Autorizovaný eshop certifikát
Sphere
Poskytujeme výhody a slevy na kartu Sphere.

Poradíme Vám

Odborníci na prodejnách

Sledování mé objednávky

Číslo balíku:

Ověřeno zákazníky