686

 

Vyberte kategorii:

 


 

686 snowboardové a lyžařské oblečení

Tuto značku najdete
v kategoriích:

Snowboardové oblečení

Lyžařské oblečení

Další značky v těchto kategoriích:

Blizzard

Burton

686

Descente

Eisbär

F2

Nugget

Nordblanc

Völkl

Americká značka 686, to je především kvalitní, jedinečné snb a skate oblečení s puncem originality. Značku založil v roce 1992 v L.A. dvacetiletý student, snowboardista a nadšený skateboardista, Michael Akira West. Na základě zadání vytvořil West v rámci školního projektu podnikatelský plán, který se stal základním stavebním kamenem Westovy budoucí společnosti.

V portfoliu produktů 686 najdete především funkční oblečení pro snowboarding, snowboardové bundy a snowboardové kalhoty, jejichž předností je nejen použití inovativních technologií při výrobě, ale i vysoká kvalita materiálů a originální design. Stejně důležité místo patří v rámci značky 686 i skate oblečení a oblečení pro volný čas.

Český tým 686
Mezi týmové jezdce značky 686 patří převážně snowboardisti, z českých jezdců jsou to snowboardista Pavel Vykoukal a freeskier Lukáš Pospíchal.

 

.

Jsme výhradním dovozcem značek

Výhradní dovozce rakouské lyžařské značky Blizzard, která nabízí sortiment sjezdových lyží, lyžařských helem, brýlí, hůlek a lyžařského oblečení Výhradní dovozce italské značky Tecnica. Značka se zaměřuje především na lyžařské boty - lyžáky, zimní obuv, outdoorovou obuv a běžeckou obuv Mondraker, hi-tech výrobce horských kol Prémiová italská značka rh+ nabízí cyklistické oblečení a cyklistické doplňky jako jsou helmy, rukavice, návleky, či čepice Moonboot Ortopedické vložky a kompresní ponožky BootDoc pro zdraví a pohodlí vašich nohou Pokročilá technologie značky Hotronic pro rychlé vyhřívání a vysoušení bot a rukavic Red Bull Racing Eyewear nabízí dioptrické, sluneční i lyžařské brýle, jež využívají nejmodernější technologie, design, preciznost a sportovní vzhled Red Bull Racing Eyewear nabízí dioptrické, sluneční i lyžařské brýle, jež využívají nejmodernější technologie, design, preciznost a sportovní vzhled Red Bull Racing Eyewear nabízí dioptrické, sluneční i lyžařské brýle, jež využívají nejmodernější technologie, design, preciznost a sportovní vzhled Rakouská společnost Wintersteiger se specializuje na vývoj a výrobu servisních technologií pro lyže a snowboardy již od roku 1978
Autorizovaný eshop certifikát
Sphere
Poskytujeme výhody a slevy na kartu Sphere.

Poradíme Vám

Odborníci na prodejnách

Sledování mé objednávky

Číslo balíku:

Ověřeno zákazníky